Par mums un mūsu iespējām

      Kopš dibināšanas brīža 1999.gadā, SIA ADI KARTES, mērķtiecīgi attīstoties, ir kļuvusi par vadošo Latvijas plastikāta karšu un identifikācijas dokumentu ražotāju. Uzņēmuma darbības  pirmsākumi meklējami 1993.gadā, kad tika izveidota Plastikāta karšu nodaļa uzņēmumā SIA ADI. Šobrīd SIA ADI KARTES ir izaudzis par patstāvīgu uzņēmumu ar nevainojamu reputāciju un lielu darba pieredzi plastikāta karšu ražošanā, un kuram uzticas klienti ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā, Lietuvā, Zviedrijā un Krievijā.       

      Starp mūsu pastāvīgajiem klientiem ir daudzas valsts un pašvaldību iestādes un organizācijas, tostarp ministrijas, pašvaldību uzņēmumi, drošībsargājošās iestādes u.c. Mūsu biznesa klienti ir gan lielākās Latvijas bankas un apdrošināšanas sabiedrības, gan reklāmas aģentūras, gan lielveikalu un veikalu tīkli un dažādu citu pakalpojumu sniedzēji. Mums ir svarīgs katrs klients - gan liels starptautisks uzņēmums, gan neliels privātais veikaliņš - visi mūsu klienti saņem kvalitatīvu produkciju, izdevīgus izgatavošanas un piegādes nosacījumus, kā arī pievilcīgus izgatavošanas termiņus.Allaž garantēta laipna apkalpošana.

      Mēs piedāvājam dažādus karšu risinājumus atbilstoši to pielietojumam un mērķauditorijai, ar izpratni tos pielāgojot katra individuālā klienta vajadzībām un prasībām.

      Saviem klientiem mēs nodrošinām:

  • uzticamību un drošību
  • izstrādājumu un pakalpojumu kvalitāti
  • īsus pasūtījumu izpildes termiņus
  • izdevīgus sadarbības nosacījumus (elastīgus piegādes un individuālus apmaksas noteikumus u.c.)
  • klientu apkalpošanu augstā līmenī

      Mūsu uzņēmuma galvenā vērtība - klienti, kuru loks visu laiku paplašinās, un, protams, zinoši, kompetenti un izglītoti darbinieki, uz kuriem balstās mūsu panākumi un nākotne!

tālr.: +371 67295420
Bauskas iela 58a-318, Rīga LV-1004, Latvija
kartes@adikartes.lv
Atrašanās vieta: Latvijas karte Rīgas karte