Dizaina izstrāde

Maketa dizaina izstrāde

Maketa dizaina izstrāde

 

      Karte ir svarīga uzņēmuma identitātes sastāvdaļa, tāpēc tās dizaina izstrādi vēlams uzticē speciālistiem. Mūsu dizaineri ir profesionāļi, kas daudzu gadu laikā ir uzkrājuši vērtīgu darba pieredzi. Dizaina izstrādāšanas metodes tiek bāzētas uz individuālu pieeju katram klientam, tādā veidā nodrošinot nepieciešamo mērķu sasniegšanu.

 Mūsu dizaina izstrādes metodes balstās uz sekojošiem principiem:

  • individuāla pieeja katram klientam;
  • mūsdienīgi un estētiski dizaina risinājumi;
  • ērts un lietotājam viegli saprotams informācijas izkārtojums;
  • optimāla efektivitāte un atbilstība nospraustajiem mērķiem.

      Lai nodrošinātu dizaina precīzāku atbilstību nospraustajiem mērķiem, vispirms tiek izzinātas katra klienta prasības un vēlmes, tad izstrādāts koncepts, ko pielieto dizaina attīstības procesā. Šādā veidā tiek panākts ne tikai estētisks un atraktīvs, bet arī efektīvs rezultāts. Apstiprinot izvēlētajam konceptam grafisko dizainu, klientam ir iespēja saņemt krāsainu maketu elektroniskā veidā un nepieciešamības gadījumā, mūsu rīcībā esošais aprīkojums ļauj izgatavot arī kartes paraugu.

Vēršam Jūsu uzmanību uz to, ka parauga izgatavošanā parasti izmantojam atšķirīgu tehnoloģiju, nekā karšu sērijveida izgatavošanā, tāpēc krāsas paraugā var atšķirties no reālās kartes! 

Tikai pēc grafiskā dizaina apstiprināšanas pasūtījums tiek nodots ražošanā.

tālr.: +371 67295420
Bauskas iela 58a-318, Rīga LV-1004, Latvija
kartes@adikartes.lv
Atrašanās vieta: Latvijas karte Rīgas karte